Regulamin serwisu www.kruszyn.info


Rejestracja na stronie jest równoznaczna z zapoznaniem się z tym regulaminem. Każdy użytkownik ma obowiązek znać regulamin i jego postanowienia oraz kary na forum. Administracja strony nie odpowiada za zachowania, treści publikowane przez użytkowników.

Dodając coś na stronę musisz posiadać prawa do publikacji danych informacji lub plików od autora bądź producenta, administracja strony nie bierze odpowiedzialności za twoje artykuły i komentarze, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

1. Serwis kruszyn.info jest portalem informacyjno - promocyjnym miejscowość Kruszyn adresowanym do wszystkich jego mieszkańców. Rejestracja i korzystanie z serwisu odbywa się nieodpłatnie.
W niniejszym regulaminie pod terminem „użytkownik” rozumiana jest osoba zarejestrowana w serwisie, korzystającą z jego zasobów.

2. Warunkiem rozpoczęcia korzystania z serwisu jest zapoznanie się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i zaakceptowanie jego postanowień.

3. Aby mieć możliwość korzystania z portalu kruszyn.info w sposób aktywny a więc w szczególności mieć możliwość wypowiadania się oraz umieszczania artykułów. Użytkownik musi wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podaje dane osobowe oraz oświadcza, że są one zgodne z prawdą.

4. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

5. Serwis kruszyn.info przysługuje prawo do usunięcia konta Użytkownika, w przypadku stwierdzenia, iż podane przez Użytkownika w formularzu rejestracyjnym dane osobowe są fałszywe lub właściciel ma dwa konta.

6. Użytkownik serwisu wyraża zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych, reklamowych i informacji handlowych dotyczących serwisu kruszyn.info i innych usług kruszyn.info jak również innych produktów i firm na podany przez Użytkownika adres jego poczty elektronicznej.

7. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż w serwisie kruszyn.info może prezentować jedynie materiały własnego autorstwa oraz takie, których publikacja nie narusza prawa, dobrych obyczajów, uczuć religijnych oraz prawem chronionych dóbr osób trzecich. 

8. Serwis kruszyn.info  zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia wszelkich materiałów, które zostały opublikowane z naruszeniem pkt 12 oraz pozostałych postanowień niniejszego regulaminu.

9. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu naruszenia ich praw przez publikację Użytkownika materiałów w serwisie kruszyn.info, Użytkownik zobowiązuje się, że przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań.

10.  Administracja serwisu kruszyn.info natychmiast powiadomi o takim fakcie użytkownika i pozostawi mu decyzję w sprawie ustanowienia pełnomocnika do prowadzenia sprawy sądowej.

11. Wszelkie pytania dotyczące serwisu kruszyn.info oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisu, Użytkownicy mogą kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w prawym górnym rogu

12. Serwis kruszyn.info nie ponosi odpowiedzialności za:
* nieprawidłowe czynności sprzeczne z prawem i postanowieniami niniejszego Regulaminu korzystania z serwisu kruszyn.info przez jego Użytkowników.
* treści zamieszczone w serwisie przez Użytkowników tj. komentarze, wiadomości na forum, wiadomości prywatne artykuły i inne.
* szkody wynikłe z wejścia w posiadanie hasła dostępowego do serwisu przez osoby trzecie
* wykorzystanie zamieszczonych w serwisie materiałów przez osoby trzecie.

13. Serwis kruszyn.info zastrzega sobie prawo do:
* okresowego wyłączania serwisu kruszyn.info.
* zmiany, korekty lub redakcji informacji wpisanych przez Użytkownika.
* usunięcia, w sytuacjach wyjątkowych, całej zawartości serwisu kruszyn.info
* zaprzestania świadczenia usług w ramach serwisu kruszyn.info, po uprzednim powiadomieniu Użytkowników.

14. Serwis kruszy.info informuje iż w trakcie świadczenia usługi w systemie Użytkownika są umieszczane pliki cookies. Umieszczenie plików cookies jest konieczne do prawidłowego realizowania usługi przez serwis kruszyn.info.

15. Niniejszy Regulamin będzie udostępniony wszystkim Użytkownikom na stronie internetowej www.kruszyn.info w zakładce Info głównego menu w prawym górnym rogu strony, na ostatniej pozycji. Serwis kruszyn.info zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu po opublikowaniu go.

16. Użytkownikowi przysługuje prawo do rezygnacji z umieszczania materiałów w serwisie kruszyn.info w każdym czasie, w szczególności, gdy nie zaakceptuje późniejszych zmian Regulaminu.

Odsłon artykułów:
502606

Wspierają nas

1727195
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
tydzień wcześniej
w tym miesiącu
miesiąc wcześniej
razem
558
2038
2596
1707883
56428
66867
1727195

twoje IP: 3.215.182.81
Czas serwera: 2020-03-30 06:31:14

Inne informacje