Wsparcie dla portalu informacyjno-promocyjnego www.kruszyn.info

Szanowni Państwo

     Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania - dotacji dla portalu informacyjno promocyjnego miejscowości Kruszyn, który ma możliwość dalszego rozwoju, dzięki Waszej pomocy.

     Portal działa już ponad rok, co prawda na początku swojej działalności, nie był on systematycznie prowadzony, a wynikało to z braku czasu i zaplecza w postaci osób, które mogły by to robić. W realizację portalu informacyjno - promocyjnego www.kruszyn.info naszej miejscowości Kruszyn wkładamy własne siły i środki.

     Liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy.

     Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, więc za utrzymanie serwerów, na których znajduje się portal www.kruszyn.info też trzeba zapłacić, kwota nie jest wielka, myślę że znajdą się osoby chętnie niosące pomoc dla naszego wspólnego portalu www.kruszyn.info naszej miejscowości.

     Dodam, że w portalu może zalogować się każda osoba, zupełnie bezpłatnie pod warunkiem, że spełnia i zgadza się przestrzegać regulaminu. Planujemy wprowadzić nowe dodatki, w przyszłości jak znajdą się środki, będzie miejsce i na konkursy, których można zrobić mnóstwo i na wiele sposobów.

     Dlatego też zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw, jak też do osób prywatnych, z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych (liczy się każda złotówka).

Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę.

W zamian za wsparcie możemy zaoferować:

  • wpis do naszego katalogu firm;
  • podstronę waszej firmy widoczną w zakładce sponsorzy (strona www);
  • baner reklamowy;
  • pomoc w prowadzeniu strony internetowej Waszej firmy;
  • wykonać fotografię lub sesję.

 

Wszelkich informacji udzielamy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., przez formularz kontaktowy bądź pod numerem telefonu 665-344-513 w godzinach 0d 8.00 - 15.00
 
z poważaniem
administracja portalu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Odsłon artykułów:
504061

Wspierają nas

1731012
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
tydzień wcześniej
w tym miesiącu
miesiąc wcześniej
razem
409
2114
6413
1707883
409
59836
1731012

twoje IP: 3.235.30.155
Czas serwera: 2020-04-01 06:21:28

Inne informacje